Skrzydlate kolczyki – komu warto je ofiarować?

Kolczyki w kształcie skrzydeł charakteryzują się pięknym, delikatnym designem. W połączeniu ze złotą, bądź srebrną barwą, prezentują się naprawdę pięknie. Do jakiego typu urody będą one pasować w szczególnym stopniu? W jakich stylizacjach się sprawdzą?

Stylistyczna jedność z pięknem

Dla większości osób decydujących się na kolczyki skrzydła są motywem nieznanym i rzadko wybieranym. Tymczasem doskonale komponują się one stylistycznie z urodą osób o podłużnych rysach twarzy, najlepiej ukrytych za długimi, pięknymi włosami. Dzięki tej stylizacji kolczyki te stają się czymś w rodzaju pięknej perły, ukrytej pod kłębowiskiem włosów, która dodatek jest od czasu do czasu ukazywana światu.

Jak połączyć skrzydła z odzieżą?

Skrzydlate kolczyki można też połączyć z ciekawą odzieżą. Oczywiście zwykła bluzka i legginsy nie będą dla nich dobrym tłem. W takiej sytuacji warto wybrać coś lepszego i wykwintnego. Kolczyki w kształcie skrzydeł doskonale sprawdzą się podczas ważnych, życiowych wydarzeń. Można je połączyć zwłaszcza z długą, piękną suknią (w tym ślubną). Mniejsze kolczyki sprawdzą się w przypadku bardziej formalnych rodzajów odzieży, w tym damskich marynarek.

Podsumowując, kolczyki w kształcie skrzydeł to doskonała propozycja dla kobiet, które szukają eleganckich dodatków. Samo ich piękno to nie wszystko. Ze względu na swój kształt, posiadają one bardzo złożoną symbolikę, którą koniecznie warto odkrywać.