Stringi – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór wśród damskiej bielizny jest niezwykle szeroki. Różni się ona nie tylko rozmiarem, ale także kolorem czy materiałem wykonania. Warto o tym pamiętać przy zakupie kobiecych majtek. Każda kobieta powinna bowiem dobrać dla siebie te idealne.

Rodzaje stringów

Wśród wielu modelu damskich majtek największą popularnością cieszą się stringi z Gorteks. Trzeba jednak wiedzieć, że nie jest to jeden typ damskiej bielizny. Także wśród stringów wyróżnić można przynajmniej kilka ich modeli. Pierwszym z nich są stringi sportowe. Idealnie nadają się one do ćwiczeń fizycznych. Spokojnie można do nich założyć legginsy. Są one przede wszystkim niezwykle wygodne. Drugi popularny typ stringów to z pewnością micro stringi. Dają one przede wszystkim poczucie dużego komfortu. Nawet w sytuacji kiedy kobieta ma na sobie dość skąpą kreację. Dlatego najczęściej ubierane są one do sukienek. Warto także wspomnieć o stringach bawełnianych. To bielizna, która świetnie nadaje się do codziennego noszenia. Pasują zarówno do sukienek jak i pod typowe jeansy.

Na każdą okazję

Nie są to oczywiście wszystkie rodzaje stringów. Jest to bowiem bielizna, która założyć można na wiele okazji. Mowa tu choćby o stringach koronkowych, które są idealnym rozwiązaniem na romantyczną noc. Warto także wiedzieć, że na rynku dostępne są także choćby stringi kąpielowe czy przezroczyste. Jak zatem widać panie mają w tym zakresie dość szeroki wybór.