W świecie brodaczy

Dzisiejszy świat brodaczy jest ogromny. Panowie coraz częściej porzucają maszynki do golenia na rzecz zapuszczania brody. Co więcej, nie tylko pozwalają sobie na zapuszczenie brody, ale w odpowiedni sposób o nią dbają. Zwróćcie uwagę, że dzisiejsze męskie brody są równo przycięte w ten sposób, że nawet żaden włosek nie śmie uciec z całego skupiska.

Jednak nie tylko przycinanie wskazane jest do tego, aby broda rosła odpowiednio. Wielu znanych kosmetologów śmiało wypowiada się, że do brody potrzebne są odpowiednie kosmetyki Beard Man, dzięki którym pielęgnowanie brody jest prawdziwą przyjemnością. W końcu broda to włosy, a o włosy trzeba dbać. Sami przyznajcie się, że regularnie myjecie włosy na głowie, aby nie były przetłuszczone. Więc idąc tym tokiem rozumowania, o włosy na brodzie również trzeba zadbać.

Na rynku można dostępna jest seria kosmetyków Beard Man, która dedykowana jest brodaczom uwielbiającym swoje brody. Dzięki szamponom i odżywkom, olejkom do wcierania, dzięki odpowiednim woskom zadbacie o silne włosy, które na pewno nie będą Wam tak szybko wypadały i nie będą się łamały. Oczywiście dostępne są również pomady wodne lub woskowe, które użytkowane były nawet przez naszych brodatych przodków.