Stranger Things – gadżety dla wszystkich fanów!

Stranger Things to serial, który pokochali widzowie na całym świecie. Ciekawa i nietypowa historia, dobrze wykreowani bohaterowie i ciągłe napięcie i niepewność co stanie się dalej sprawiło, że nie da się oderwać od ekranu. Co więcej, całej historii towarzyszy świetnie dobrana muzyka, która również dobrze buduje klimat. Każdy fan, który nie może doczekać się nowego sezonu, na pewno ucieszy się z serialowych gadżetów. Dzięki nim ulubiony bohater może być towarzyszem każdego dnia! 

Akcesoria Stranger Things – po jakie powinien sięgnąć każdy fan? 

Stranger Things to serial, który zawiera wiele ciekawych postaci i często niełatwo jest znaleźć tę, którą lubi się najbardziej. Na szczęście w gadżetach Stranger Things znajdzie się coś dla każdego – od dziś pokój mogą ozdobić figurki na przykład z Eleven czy Dustinem. To świetni kompani codziennych dni, a aby jeszcze bardziej cieszyć się klimatem z serialu, warto zaopatrzyć się także w odpowiedni kubek. Może to być ten z motywem lampek lub z napisem „Stuck in the upside down”. Oba są świetnym nawiązaniem do fabuły serialu, dlatego będą również nietypowym prezentem dla każdego, kto pokochał ten serial.

stranger things gadżety

Stranger Things rzeczy do pokoju

Z pomocą serialowych gadżetów można w ciekawy sposób ozdobić swój pokój. Na ściany idealnie sprawdzą się plakaty – zarówno z postaciami, jak i wspomnianymi już wcześniej lampeczkami. Dobrym wyborem mogą być także puzzle Stranger Things, które po ułożeniu, można zawiesić na ścianie. Jako mniej typową dekorację można wykorzystać skórzany notatnik z motywem łupieżcy umysłów. Można zapisywać w nim wszystkie przemyślenia, a kiedy jest nieużywany, może być świetną ozdobą na biurku czy komodzie.