Saszetki nerki – modny dodatek dla mężczyzn

Kobiety mają do swojej dyspozycji szeroki wybór różnego rodzaju torebek. Co jednak pozostaje panom? W ich przypadku całkiem dobrze sprawdzić się mogą nerki saszetki. 

skórzana saszetka nerka

Saszetki w formie nerek są bardzo modne od dobrych kilku sezonów. Nosi się je zapięte na biodrach. Są niezwykle poręczne, gdyż schować w nich można klucze, telefon komórkowy czy portfel. Dobrze dobrana nerka dobrze trzyma się na biodrach ładnie podkreślając ich linię. Ponadto potrafi pomieścić wszystkie potrzebne przedmioty.

Różne modele saszetek męskich

W sklepach jest w tym zakresie coraz większy wybór saszetek typu nerka. Dużą popularnością cieszą się m.in. modele sportowe, które sprawdzają się w przypadku osób aktywnych fizycznie np. rowerzystów czy biegaczy. Dzięki nim nic nie zakłóca swobody ruchów l podczas uprawiania sportu. Dla osób ceniących sobie z kolei elegancję przeznaczone są nerki skórzane. Dzięki dłuższemu paskowi można je umieścić nie tylko na biodrach, ale i na plecach czy klatce piersiowej. Ten sposób noszenia nerki jest zresztą bardzo modny. 

Nerki w wersji młodzieżowej nosi się z kolei przymocowane do paska od spodni. To rozwiązanie praktyczne, gdyż taką nerkę można ze sobą zabrać w zasadzie wszędzie. Niekiedy są one wyposażone dodatkowo w długi pasek z regulacją oraz paseczki z karabińczykami.