Zmysłowe dodatki do sypialni

Kobiety nie muszą mocno się wysilać, by zrobić wrażenie na swych partnerach w sytuacjach intymnych – wystarczy, że postawią nie tylko nawet na erotyczne stroje, co same dodatki. Już niewielki element robi wielką różnicę i maksymalnie podkręca atmosferę. Na panów działa to szczególnie, gdyż są wzrokowcami, warto więc robić im takie niespodzianki. Co warto wybrać?

Pończochy

Kiedyś noszone na co dzień zamiast rajstop, dziś wybierane do takiego zastosowania są bardzo rzadko, co sprawia, że kojarzą się jednoznacznie erotycznie, nawet gdy są to zwyczajne modele, jakie śmiało można nosić do spódnic czy sukienek. Jeśli zaś chce się jeszcze bardziej podziałać na swojego mężczyznę, warto postawić na typowe pończochy erotyczne, na przykład siateczkowe czy ozdobione np. kokardkami.

Pasy do pończoch

Wybierając pończochy, można postawić na wersje samonośne lub dopinane do pasa. Na pewno warto postawić także na tę drugą wersję. Dzięki pasom do pończoch można bowiem nie tylko podtrzymać pończochy, ale też, a raczej przede wszystkim, nadać sobie niesamowicie seksowny wygląd. W dodatku takie elementy mogą świetnie modelować figurę, szczególnie gdy chodzi o szerokie pasy, sięgające talii – https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Akcesoria_Rodzaje_Pasy-do-ponczoch-495.html

Podwiązki

One także niegdyś pełniły rolę części zwykłej damskiej stylizacji. Dziś założenie podwiązki na udo, najlepiej czerwonej, w mig dodaje seksapilu. Nie potrzeba więcej, by wyglądać zmysłowo i prowokująco!