Walory i zastosowanie szczepu Lemon Haze

Odmiana marihuany Lemon Haze to zdecydowana przewaga sativy, wyhodowana przez holenderskiego hodowcę Franco Loja. Powstała w Holandii, jednak obecnie uprawiana jest na całym świecie.

Słynne konopie lemon haze – kultowy szczep od Green House Seed

lemon haze

Nasiona lemon haze znajdziesz w sklepie PanPestka

Konopie Lemon haze są również znane jako krzyżówka Lemon Skunk i Silver Haze. Pachnie cytrusami z lekkim skunkowym smakiem. Haj zaczyna się mocno, ale potem przechodzi w bardziej uspokajający relaks ciała z efektem poprawiającym nastrój dla osób, które szukają ulgi od niepokoju i stresu. Odmiana ta jest znana z wywoływania kreatywnych myśli i uczucia szczęścia. Zdecydowanie ma działanie energetyzujące i poprawiające nastrój.

Konopie Lemon Haze to rodzaj konopi o wysokiej zawartości THC, niskiej zawartości THC i zapachu przypominającym cytrynę. Jest popularny wśród konsumentów, którzy chcą otrzymywać codzienną dawkę THC wraz z kannabinoidem mającym medyczny wpływ – CBG, który trudno spotkać w przypadku innych szczepów konopi.

Jakich walorów można spodziewać się po Lemon Haze?

Lemon haze to odmiana konopi, która jest odpowiednia na wiele różnych chorób. Ma wyższy poziom tetrahydrokannabinolu niż inne rodzaje konopi. Wysoki poziom THC sprawia, że może być stosowany zarówno w celach rekreacyjnych, jak i leczniczych.

Szczep może być stosowany w przypadku różnych chorób. Dzięki tej odmianie THC nie wywołuje efektów psychoaktywnych, co oznacza, że zostało zalegalizowane w wielu krajach na całym świecie.

Roślina ma cytrynowo-limonkowy zapach, a jej liście są zielone. Występują pomarańczowe włoski, które mają bardzo jaskrawy kolor. Smak tej odmiany jest „cytrusowo-słodki z cytrusowo-kwiatowo-ziołowym zapachem. Smak i aromat tego rodzaju konopi może się różnić w zależności od różnych warunków uprawy.