Sukienki i kurtki w stylu boho

Luźny styl boho, który nawiązuje do bliskości z naturą, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu zwolenniczek. To styl dla osób kreatywnych, dlatego też często określany jest mianem stylu artystycznej bohemy. Już dziś skompletuj swój strój boho na wiosnę!

Sukienki i kurtki boho

Kwieciste sukienki nadające się do stworzenia stylizacji boho dostępne są w naprawdę wielu kształtach, krojach i kolorach. Ale to właśnie o dużą dowolność chodzi w tym stylu. Lekką i zwiewną sukienkę można więc z powodzeniem zestawić z kurtkami lub okryciami w postaci rozpinanych swetrów. Jako dodatki boho świetnie sprawdzą się jeansowe kurtki wiosenne damskie.

kurtki damskie przejściowe

Buty i torebki boho

Torebki w stylu boho to najczęściej torebki skórzane z paskami, które można przewiesić wygodnie przez ramię. W końcu w tym stylu chodzi przede wszystkim o swobodę ruchów i o wygodę. Buty natomiast również mogą zostać dobrane z pełną dowolnością, a decyzja o ich wyborze zależy właściwie jedynie od długości sukienki, pogody oraz własnego widzimisię! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do stylizacji boho dobrać wysokie kozaczki skórzane lub sandałki.

Styl boho i dodatki

Dodatki charakterystyczne dla stylu boho to między innymi kapelusze z szerokim rondem, które mogą zostać ewentualnie zastąpione przez opaski, które utrzymają rozpuszczone włosy w jednym miejscu. Do boho pasować będą również kolorowe okulary przeciwsłoneczne oraz inspirowana naturą biżuteria.