Najmodniejsze spodnie damskie w tym sezonie.

Ogromna ilość dostępnych modeli i fasonów spodni damskich, może wprawić w zakłopotanie. Pomimo kilku silnych trendów, widocznych na ulicach na przestrzeni ostatnich sezonów, trudno samemu określić jakie modele są nadal w modzie, a które powolutku, małymi kroczkami odchodzą do lamusa. Pora na przedstawienie najpopularnieszych fasonów spodni w tym sezonie. 

Jeans zawsze w modzie.

Są ludzie, którzy twierdzą, że jeans nigdy nie wyjdzie z mody. Trudno się z nimi nie zgodzić. Jesienią szczególnie warto postawić na parę klasycznych jeansów. Zdecydowanym hitem są modele z wysokim stanem, to na nie w szczególności warto zwrócić uwagę. Dopasowane kroje to zdecydowanie relikt sprzed kilku sezonów. Obcisłe rurki lepiej zostawić w szafie i sięgnąć po odważne luźne kroje. Długie, szerokie nogawki świetnie wyglądają w połączeniu z butami na obcasie. Takie rozwiązanie dodaje kilku centymetrów wzrostu oraz sprawia, że sylwetka wygląda niezwykle smukło.

spodnie damskie

Nienachalna elegancja.

Czyli spodnie w stylu garniturowym, w odważnych połączeniach. Modne spodnie damskie, to zdecydowanie spodnie materiałowe, z wysokim stanem, zaprasowane w kant. Takie spodnie to świetna opcja na przemycenie do stylizacji odrobiny koloru. Śmiało można wybierać pomiędzy klasycznymi beżami i szarościami, a przykuwającą uwagę fuksją. W każdym wariancie kolorystycznym wyglądają świetnie. Można połączyć je z bluzą dresową oraz sportowym obuwiem i uzyskać niezwykle modną stylizację, w stylu miejskim. Mogą one być również znakomitym rozwiązaniem w przypadku bardziej formalnych okazji. Zestawione z eleganckimi butami na obcasie oraz pasująca marynarką, sprawdzą się podczas spotkania biznesowego.