Jak modnie wystylizować paznokcie?

Piękne, zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Coraz więcej pań regularnie odwiedza swoje ulubione salony kosmetyczne w celu zrobienia wyjątkowego manicure hybrydowego. Wiele z nich chętnie decyduje się na różnego rodzaju modne zdobienia, które powodują, że paznokcie są zauważalne z daleka. Jaki wzór jest aktualnie na topie? Poniżej odpowiedź.

Błysk to podstawa!

Panie lubią błyszczące paznokcie nie tylko wtedy, gdy wybierają się na ważne imprezy. Wiele z nich także na co dzień decyduje się np. na brokatowe paznokcie, które pięknie się mienią i wyróżniają szczególnie przy bardzo prostych, klasycznych stylizacjach. Wiele pań wybiera wariant subtelny czyli brokat na dwóch paznokciach i jednej ręki lub niezwykle ekstrawagancki, czyli brokat na każdym paznokciu. Zarówno pierwsza, jak i druga wersja przyciąga uwagę.

Efekt syrenki

Wiele młodych kobiet decyduje się na efekt syrenki na swoich paznokciach, czyli na pyłki do paznokci, które pięknie połyskują niczym łuski syrenki. Paznokcie w takim wydaniu wyglądają niezwykle kobieco i efektownie, dlatego też warto od czasu do czasu postawić na odrobinę szaleństwa i zdecydować się właśnie na taki wzór. Efekt syrenki można uzyskać praktycznie na każdym kolorze i wzorze, trzeba jednak pamiętać, iż lakier ten nakłada się również na specjalne lakiery posiadające warstwę dyspersyjną. Paznokcie wykonane w ten sposób spokojnie będą cieszyć oko ich właścicielek nawet do 4 tygodni.

Jak widać z powyższego, pyłki do paznokci sprawiają, że szybko i sprawnie można stworzyć na swoich paznokciach prawdziwe arcydzieła sztuki.