Gadżety z serialu Przyjaciele

Z pewnością wszyscy kojarzą kultowy serial Friends. Gadżety z serialu Przyjaciele cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych.

Historia serialu


Z pewnością fanów zmartwił fakt, że serial skończył się na dziesiątym sezonie. Odcinki były kręcone w różnych miejscach, a popularną miejscówką była kawiarnia Central Park. Serial przedstawia perypetie szóstki dobrych przyjaciół. Każdy z nich jest inny, na przykład Rachel jest zabawna i urocza, ale zdarzy jej się być również irytującą. Z kolei Monica cierpi na nerwicę natręctw i ma chęć dominacji, ale jednocześnie posiada bardzo dobre serce i jest zawsze pomocna.

Rodzaje gadżetów


Ciekawą postacią jest także Ross, który ma bardzo dobre poczucie humoru. Friends gadżety sprzedają się bardzo dobrze, mimo, że serial nie jest już emitowany i nie powstają nowe sezony. Niezależnie od tego, którą postać darzysz największą sympatią możesz wybrać gadżet dla siebie.

Szczególnie ciekawe są kubki termiczne oraz filiżanki z logiem Central Perku. Najlepiej jednak schodzą drobne i proste rzeczy, takie jak: magnesy, breloczki, pudełka śniadaniowe oraz kapcie. Prawdziwy fan serialu powinien posiadać przynajmniej kilka gadżetów. Nadają się również idealnie na prezent, ponieważ są bardzo oryginalne i dobrze się prezentują.

Warto pamiętać, żeby kupować gadżety jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów cieszących się dobrą opinią. Jeżeli masz znajomego, który uwielbia serial Friends to zrób mu niespodziankę i zamów niepowtarzalny kubek do kawy lub kapcie.