Gadżety Pokemon – powrót do dzieciństwa

Seria Pokemon często kojarzy się z kolorowymi czasami dzieciństwa, gdzie każdy tylko czekał na nowe odcinki przygód Asha i Pikachu. To niezapomniane anime, które wielu osobom towarzyszy do dziś. Z przygodami małych pokemonów można było spotkać się także w grach, zaczynając od tych na Gameboya, a kończąc na Nintendo Switch. Fenomenem okazała się także gra Pokemon GO, dlatego, jeśli Ty również lubisz te małe stworki i chciałbyś powiększyć swoją kolekcję, to wybierz gadżety Pokemon! 

Pokemon akcesoria – powrót do dzieciństwa

Chyba każdy, kto oglądał Pokemony w dzieciństwie, marzył o tym, aby mieć swojego Pikachu. Teraz jest to możliwe! Może nie wprost, ale koszulka albo czapka z tym żółtym stworkiem sprawi, że zawsze będziesz miał przy sobie ulubionego bohatera.

Do tego dobierz skarpetki i super stylizacja gwarantowana. Jeśli jednak wolisz bardziej uniwersalne gadżety, to świetnie sprawdzą się skarpetki z pokeballem albo rękawiczki z motywem Pokemon – to super wybór dla każdego trenera, granie w chłodniejsze dni na pewno będzie przyjemniejsze. 

Gadżety Pokemon dla prawdziwych fanów

Jeśli chciałbyś mieć ulubionego Pokemona zawsze przy sobie, to idealnym wyborem dla Ciebie będzie portfel z motywem pokemonów! Dzięki temu nigdy nie zapomnisz go z domu, a nosić go możesz w równie fajnym plecaku, również z pokemonowym nadrukiem.

Znajdziesz plecaki z prostym wzorem pokeballa albo bardziej kolorowe z różnymi bohaterami! Na zimniejsze dni super sprawdzi się ciepły szalik i gruba czapka, najlepiej taka, która ma kształt głowy pokemona. 

Gadżety Pokemon dostępne na stronie Frogles.pl.