Bielizna erotyczna – dla kogo ona tak naprawdę jest?

Jednym z najbardziej irracjonalnych argumentów, przemawiających przeciwko decyzji o zakupie bielizny erotycznej, jest domniemany seksizm. Często podkreśla się że bielizna erotyczna jest wyłącznie dla mężczyzny, który w ten sposób kontroluje, a nawet upadla kobietę.

Po co mężczyźnie bielizna erotyczna?

Odpowiedź jest prosta. Przede wszystkim po to, by podziwiać piękną kobietę swojego życia w zupełnie nowej, bardziej drapieżnej odsłonie. Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy faceci tego potrzebują. Niemniej, zdecydowana większość z nich lubi, gdy ukochana przebierze się w coś seksownego, na wzór namiętnej bielizny erotycznej ze sklepu Gorteks. Mężczyźni lubią sami wybierać ją dla swoich Pań, oczywiście konsultując się w tym przypadku ze swoimi ukochanymi.

Po co kobiecie bielizna erotyczna?

Jaką przyjemność z seksownej, damskiej bielizny czerpie kobieta? W naturze większości z nich dominuje chęć podobania się, również w kontekście erotycznym. Dlatego tak ważny jest dla nich fakt pokazania się właśnie w takim stroju. Oczywiście bielizna damska seksowna musi być dobrana również na podstawie wniosków kobiety. Niemniej, jeśli jest ona wygodna, dopasowana i piękna, to dla większości z nich chodzenie w niej będzie samą przyjemnością. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowując, damska, seksowna bielizna nie jest stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Wręcz przeciwnie – przyjemności związane z jej noszeniem może odczuć również kobieta. Zwłaszcza, jeśli jest ona pewna swego piękna, którym chce oczarować mężczyznę.