Spodenki kąpielowe męskie – niezbędnik na każdych wakacjach

Już niedługo nadejdzie wyczekiwane przez wszystkich lato. Bez względu na to, dokąd człowiek wyjeżdża, do walizki warto spakować uniwersalne elementy garderoby. Jednym z nich są spodenki kąpielowe męskie. Czy nadają się wyłącznie do kąpieli? Jakie wzory będą modne podczas tegorocznego lata?

Spodenki kąpielowe – uniwersalność i wygoda

spodenki kąpielowe - niezbędnik na lato

Już od kilku letnich sezonów można zaobserwować, że panowie upodobali sobie noszenie spodenek kąpielowych. Długość przed kolano, sznurek ściągający w pasie oraz luźny krój zapewniają komfort i wygodę. Co więcej, męskie spodenki kąpielowe to nie tylko część stroju umożliwiającego korzystanie z akwenów. W upalne dni z powodzeniem można je nosić także po mieście – zwłaszcza kiedy spędza się urlop w egzotycznych miejscach.

Szorty kąpielowe vs. bokserki

Pakując się na wakacje, wielu panów staje przed trudnym wyborem: spodenki kąpielowe, czy bokserki? Szorty kąpielowe męskie pasują do każdej sylwetki, wykonane są z szybko schnącego materiału oraz zapewniają swobodę ruchów. Te drugie bardziej przylegają do ciała i mają krótsze nogawki. Z reguły kupowane są przez mężczyzn, którzy mogą pochwalić się ładnie wyrzeźbionym brzuchem.

Modne wzory na lato 2021

W tym sezonie na plażach i basenach wciąż mile widziana jest bielizna kąpielowa z humorystycznymi akcentami: śmiesznymi nadrukami, czy napisami. Przez lato 2021 przemawia zwierzęce trendy: mężczyzna przywdziewając spodenki z flamingami lub kaczuszkami, nie popełni więc modowego faux pas! Hitem ostatnich lat są spodenki, które pod wpływem kontaktu z wodą zmieniają kolor. Od takich szortów nikt nie będzie mógł oderwać oczu!