Niesłabnąca popularność espadryli

Espadryle to taki typ butów, których popularność wzrasta z każdym sezonem. Z roku na rok zauważamy też, że coraz więcej producentów obuwia wypuszcza espadryle w swoich kolekcjach. To właśnie te buty są doskonałym zamiennikiem do sandałów i balerin. Są wygodne i pięknie prezentują się na nodze, a te na koturnie świetnie też wysmuklają i dodają kilku dodatkowych centymetrów. Koniecznie trzeba się w nie wyposażyć, by modnie spędzić lato.

Męskie espadryle

Espadryle na pantofelek24.pl w wersji dla panów są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują przewiewnych butów, alternatywy dla sandałów lub też butów, które zakrywają stopy jak mokasyny. Espadryle męskie pasują do szortów, lnianych spodni, ale co ciekawe, też doskonale wyglądają w połączeniu na przykład z lnianym garniturem, jeansami czy też spodniami typu chino. By zawsze wyglądać modnie, panowie koniecznie muszę nosić espadryle w podobny sposób jak sandały, czyli zawsze na gołą stopę.

Szyk i nowoczesne podejście do ubioru

Nowocześni panowie, którzy lubią eksperymentować ze strojem, coraz częściej zakładają espadryle do garnituru. Jak się bowiem okazuje letni, przewiewny, najlepiej lniany garnitur, to połączenie idealne z espadrylami. Tego typu stylizacje coraz częściej spotykane są na ulicach, choć wciąż prym wiodą w ciepłych krajach, w Południowej Europie. Tam panów tak ubranych spotkamy najwięcej. Nie jest to jednak propozycja dla każdego, na pewno odnajdą się tu nowocześni, lekko ekscentryczni panowie.