Nie wiesz jaką biżuterię wybrać? Postaw na srebrne bransoletki!

Gdy po długich zimowych miesiącach za oknem nieśmiało zaczyna pojawiać się słońce, to od razu można odetchnąć pełną piersią i aż chce się żyć. Jednak niemal od razu zaczyna pojawiać się dylemat. Jaką biżuterię założyć? Jesień i zima to czas ciężkich naszyjników i grubych bransolet, które idealnie komponują się z grubymi swetrami. Na wiosnę warto postawić na coś o wiele lżejszego.

Lekkie bransoletki damskie srebrne

Srebrne bransoletki https://ergold.pl/115-bransoletki-srebrne o lekkiej budowie i przyjemnym dla oka kształcie, to najchętniej wybierana biżuteria na wiosenne i letnie stylizacje. Bransoletki srebrne damskie są przede wszystkim lekkie i dobrze się prezentują, a przecież o to właśnie chodzi, aby kobieca biżuteria była zarazem przyjemna w noszeniu jak i zachwycająca swym wyglądem.

Jak łączyć ze sobą biżuterię?

bransoletki srebrne

Biżuteria ma jedno podstawowe zadanie – podkreślić kobiecą urodę. Jednak gdy jest noszona w nieodpowiedni sposób, to zamiast dodać kobiecie atutów, może popsuć cały wysiłek włożony w to, by dobrze wyglądać. Na szczęście srebrna bransoletka jest na tyle uniwersalna, że spokojnie można ją łączyć z biżuterią innego typu. Bransoletka damska srebrna pasować będzie zarówno do kolczyków jak i do wisiorka, jednak pod warunkiem, że pozostałe elementy kobiecej biżuterii także będą wykonane ze srebra. Zakładając na siebie jednocześnie biżuterię złotą i srebrną, trzeba mieć duże doświadczenie w łączeniu ze sobą różnorodnych stylistyk, tak by całość prezentowała się spójnie i podkreślała wyrazistość każdej kobiecej urody.