Krótkie spodenki i męskie bojówki: jak je nosić, aby wyglądać atrakcyjnie?

Krótkie spodenki i męskie bojówki są sposobem na to, aby wygodnie ubrać się na każdą porę roku. Bojówki męskie to spodnie w stylu militarnym, często mają wiele kieszeni i występują w ciemniejszych barwach, ale nie jest to regułą, to idealne spodnie na chłodniejsze dni (chociaż dla marznących nawet latem będą doskonałe nawet w upał!). Wczesna wiosna, jesień czy zima: to bardzo uniwersalny i funkcjonalny rodzaj spodni. Krótkie spodenki natomiast wcale nie muszą być nieeleganckie i idealnie nadają się na wszystkie te dni, kiedy temperatura na zewnątrz jest bardzo wysoka.

Męskie bojówki: z czym je łączyć?

krótkie spodenki męskie bojówki

Męskie bojówki są bardzo uniwersalnym rodzajem spodni, które można łączyć z pozostałymi elementami garderoby w sposób niemal dowolny. Męskie bojówki będą wyglądać świetnie w towarzystwie sportowych butów, kurtki jeansowej, t-shirtu, koszuli. Możliwości wyboru własnej stylizacji jest naprawdę wiele, a z bojówkami trudno popełnić jakąś modową gafę, ponieważ zawsze uzupełniają strój, bardzo rzadko łamią jego stylistykę czy wyglądają nieadekwatnie do pozostałych elementów stroju.

Krótkie spodenki

Trzeba pamiętać, aby krótkie spodenki były tak długie, aby sięgały powyżej kolana. Spodnie, które zakrywają kolano, sprawiają, że mężczyzna nie wygląda w nic atrakcyjne, ale raczej jak chłopiec. To ważny aspekt, o którym nie należy zapominać. Krótkie spodenki będą idealne na lato czy ciepłą wiosnę, a nawet wczesną jesień (o ile jest ciepła!) i idealnie skomponują się z koszulą lnianą czy t-shirtem i trampkami, sandałami czy butami sportowymi! Warto wybierać modele wykonane z dobrej jakości bawełny lub lnu (także połączenia tych dwóch włókien).

Ofertę krótkich spodni męskich znajdziesz na Fightershop.com.pl