Jakie obuwie damskie wybierać?

Nadejście cieplejszych dni z całą pewnością jest idealnym pretekstem do tego, aby wybrać się na małe zakupy i wymienić zawartość swojej szafy. Na początku lata warto rozglądać się za nowymi modelami butów, które nadadzą stylizacjom lekkości oraz będą na tyle wygodne, aby spokojnie można było zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Jakie obuwie damskie warto wybrać w tym sezonie?

obuwie damskieWybór obuwia damskiego na wiosnę zawsze jest zdecydowanie największy! Wszystko to dlatego, że projektanci prześcigają się w proponowaniu coraz to oryginalniejszych oraz wygodniejszych modeli.

Wraz z nadejściem wiosny, warto zwrócić uwagę na bardzo wygodne, a przede wszystkim wyjątkowo stylowe, loafersy ze skóry. Loafers to rodzaj płaskich, eleganckich butów, które pasują zarówno do materiałowych spodni, jak i spódnic wszelkiego rodzaju. W tym sezonie z całą pewnością jest to prawdziwy must have i nie powinno zabraknąć go w szafie żadnej kobiety!

Wraz z ciepłymi dniami, na sklepowych półkach pojawiają się także różnego rodzaju sandałki. W tym sezonie warto postawić na klasyczne, skórzane sandałki w stonowanym kolorze. Sprawdzą się więc, zarówno czarne, jak i ciemnobrązowe.

Odważniejsze panie mogą zaszaleć z kolorem i zdecydować się na, chociażby ciemnozielony, który jest zdecydowanym hitem tego sezonu! Furorę robią także wszelkiego rodzaju róże, które wyjątkowo dobrze prezentują się na najmodniejszych modelach sezonu.