Jakie biustonosze powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety?

Jest wiele fasonów biustonoszy, dopasowanych do różnego rodzaju wielkości kobiecego biustu. Nie każdy model pasuje każdej z kobiet, jednak z pewnością jest kilka uniwersalnych, które warto mieć w swojej szafie. Pozwoli to na swobodny wybór bielizny dopasowanej do stroju.

                                      Biustonosz typu push up

Za pomocą magicznej wkładki push up umieszczonej w miseczce, wyczaruje niezwykle ponętny dekolt u każdej  z kobiet. Ten fason unosi i zbliża do siebie piersi, które dzięki wszytym wkładkom push up wyglądają na większe. I choć to tylko optyczne złudzenie,  jest on  tak bardzo popularny, że ma go w swojej szafie chyba każda z pań.

                                              Balkonetka

Balkonetka zwana inaczej bardotką to model, który eksponuje piersi w ich górnej części, a ze względu na szerokie rozstawienie ramiączek dobrze leży pod ubraniami z większym dekoltem. Może mieć wszystek wkładki push up.

                      Miękki koronkowy biustonosz z trójkątną miseczką

Hit ostatnich lat to miękki, koronkowy biustonosz, w którym miseczki mają trójkątny kształt. Nie posiada wkładek push up, zatem nie podnosi i nie modeluje piersi. Pozwala natomiast zachować naturalny wygląd dekoltu oraz jest niezwykle wygodny.

                            Biustonosz z odpinanymi ramiączkami

Biustonosz z odpinanymi ramiączkami, lub całkowicie nich pozbawiony, świetnie sprawdza się pod modne ostatnio bluzki czy sukienki w hiszpańskim stylu, które są rozkładane na ramiona. Musi mieć świetnie wyprofilowane miseczki, aby utrzymać ciężar biustu bez dodatkowego wzmocnienia jakim są ramiączka.

                                     Sportowy biustonosz

Sportowy biustonosz jest niezastąpiony podczas aktywności fizycznej, kiedy to piersi muszą być odpowiednio zabezpieczone. Chroni biust przed deformacjami oraz urazami, przeciwdziała opadaniu i utracie jędrności piersi.