Jak nosić botki z wycięciem?

Każda kobieta, która chciałaby urozmaicić swoją kolekcję butów, ale nie wie, na co się zdecydować powinna wybrać stylowe botki. Ten rodzaj obuwia, jak żaden inny, jest popularny i modny w każdym sezonie niezależnie od panujących trendów. W tym sezonie szczególnie warto zainteresować się stylowymi botkami z wycięciami. Dlaczego?

Stylowe botki

Botki z wycięciem to prawdziwy hit tego sezonu. Tego rodzaju obuwie powinno znaleźć się w każdej szafie kobiety, która chce być modna, a nie tylko za modą podążać. Jeżeli więc botki ze stylowym wycięciem wciąż nie nie zostały kupione, to konieczne trzeba zapisać je na listę must have. Dlaczego warto mieć ten rodzaj botków?

Przede wszystkim ze względu na to, że są one wybierane przez najważniejszych projektantów mody na świecie. Stylowe botki królowały na wybiegach mody m.in. w czasie prezentacji kolekcji takich projektantów jak m.in. Michela Kors. Oznacza to, że z pewnością nie stracą one na popularności w tym i kolejnym sezonie.

Z czym nosić?

Botki z wycięciem mogą być noszone w różnych stylizacjach. Poszukując inspiracji można sięgnąć m.in. do Mai Sobolewskiej, która nosiła tego rodzaju botki z denimowymi spodniami wraz ze stylowymi oversizowymi T-shirtami. Ciekawym pomysłem może być także połączenie botków m.in. z asymetryczną spódnicą. Innym rozwiązaniem może być połączenie botków z kwiecistą sukienką i rajstopami. Tak więc możliwości jest naprawdę dużo!