Czym wyróżniają się spodnie bojówki?

Spodnie bojówki od lat cieszą się nieustającą popularnością. Są wybierane przez wielu mężczyzn i co ważne – wcale nie są zarezerwowane dla nastolatków czy żołnierzy. Mają one o wiele więcej zastosowań. Czym charakteryzują się bojówki i jak je rozpoznać?

Są drapieżne

męskie bojówki moro z dstreet

Spodnie męskie bojówki mają bardzo drapieżny wyraz. To spodnie, które nie pasują do eleganckich zestawów. Nie będą dobrze wyglądały z koszulami i eleganckimi marynarkami. Można łączyć je za to ze skórzanymi kurtkami, bluzami, swetrami, bluzkami z długim rękawem, a nawet sportowymi marynarkami. Spodnie bojówki męskie dodają tym ubraniom pazura i sprawiają, że całość prezentuje się bardzo buntowniczo. Takie spodnie są ciekawą bazą dla stylizacji przeznaczonych dla mężczyzn, którzy lubią podkreślać swój rockowy charakter. Proste nogawki spodni nie są opięte, więc mogą też ukrywać ewentualne niedoskonałości sylwetki.

Mają kieszenie

Spodnie bojówki pochodzą od spodni wojskowych używanych przez żołnierzy w wyjątkowo trudnych warunkach terenowych. Takie spodnie mają wiele kieszeni – z przodu, z tyłu oraz na wysokości kolan. Wszystkie te kieszenie są dość duże, więc zmieści się w nich sporo drobiazgów. Mogą one z powodzeniem zastąpić plecak. Czasami w tych kieszeniach można zmieścić butelkę z napojem i całe kanapki. Takie dodatkowe schowki z całą pewnością przydadzą się każdemu, kto lubi mieć pod ręką wszystkie najważniejsze rzeczy.

Stonowane kolory

Bojówki męskie z DStreeta są dostępne wyłącznie w stonowanych kolorach. Bez trudu można kupić czarne spodnie, takie w odcieniach khaki, beżu, oliwkowej zieleni lub też w moro, czyli różnokolorowych łatach, które mają umożliwiać kamuflaż. Oczywiście w mieście moro jest używane wyłącznie jako ozdoba i nie ma realnego znaczenia. Warto jednak pamiętać, że są osoby, które szczególnie lubią odcienie moro i chętnie wybierają je niezależnie od tego, gdzie chodzą w tych spodniach. Jeśli ktoś marzy o bojówkach w kolorze miętowym lub koralowym, to raczej będzie miał problem ze znalezieniem ich w sklepie.