Bez jakich butów trudno wyobrazić sobie wiosnę i lato 2020

Kobiety potrzebują wielu różnych modeli butów na co dzień. Dzięki temu mogą dosłownie bawić się modą i tworzyć stylizacje dopasowane do różnych sytuacji. Aby nie zbankrutować tworząc swoją bogatą kolekcję, warto spojrzeć na propozycję jaką są buty vices. To doskonałe połączenie jakości i dobrego stylu z przyjemnymi cenami, które nie będą szokiem dla portfela.

Damskie buty marki vices

Na jakie modele warto postawić w tym sezonie? Bez wątpienia świetnym uzupełnieniem szafy będą buty sportowe takie jak na przykład sneakersy na przerysowanej podeszwie. Takie modele nawiązują do bardzo modnych propozycji od największych domów mody świata. Stanowią doskonale uzupełnienie różnego rodzaju stylizacji utrzymanych w sportowym duchu, który jednocześnie mają w sobie tak mocny pierwiastek miejski. Można zakładać się nawet do zestawów ze spódniczkami w roli głównej. Tak ciekawie stylizują ten model butów młode dziewczyny. Zestawy są raczej proste i połączone z klasycznymi białymi koszulkami. Ze względu na spektakularne buty robią jednak ogromne wrażenie i zdradzają wielkie zamiłowanie do mody.

Buty do pracy

Jeżeli do pracy zakłada się bardziej klasyczne i eleganckie stylizacje, w którym roku na wiosnę i lato warto sprawdzić sobie bardzo komfortowe i wygodne baleriny albo lordsy. Tego typu buty doskonale prezentują się nawet z klasycznymi biurowymi strojami. Marka Vices ma w swojej ofercie wiele ciekawych modeli tego typu.