Bielizna erotyczna – dla kogo ona tak naprawdę jest?

Jednym z najbardziej irracjonalnych argumentów, przemawiających przeciwko decyzji o zakupie bielizny erotycznej, jest domniemany seksizm. Często podkreśla się że bielizna erotyczna jest wyłącznie dla mężczyzny, który w ten sposób kontroluje, a nawet upadla kobietę.

Po co mężczyźnie bielizna erotyczna?

Odpowiedź jest prosta. Przede wszystkim po to, by podziwiać piękną kobietę swojego życia w zupełnie nowej, bardziej drapieżnej odsłonie. Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy faceci tego potrzebują. Niemniej, zdecydowana większość z nich lubi, gdy ukochana przebierze się w coś seksownego, na wzór namiętnej bielizny erotycznej ze sklepu Gorteks. Mężczyźni lubią sami wybierać ją dla swoich Pań, oczywiście konsultując się w tym przypadku ze swoimi ukochanymi.

Po co kobiecie bielizna erotyczna?

Jaką przyjemność z seksownej, damskiej bielizny czerpie kobieta? W naturze większości z nich dominuje chęć podobania się, również w kontekście erotycznym. Dlatego tak ważny jest dla nich fakt pokazania się właśnie w takim stroju. Oczywiście bielizna damska seksowna musi być dobrana również na podstawie wniosków kobiety. Niemniej, jeśli jest ona wygodna, dopasowana i piękna, to dla większości z nich chodzenie w niej będzie samą przyjemnością. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowując, damska, seksowna bielizna nie jest stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Wręcz przeciwnie – przyjemności związane z jej noszeniem może odczuć również kobieta. Zwłaszcza, jeśli jest ona pewna swego piękna, którym chce oczarować mężczyznę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *